Nou heb ik er eentje gevonden maar ik zou graag willen weten of dat normale prijzen zijn of dat het veel goedkoper kan (natuurlijk kan het goedkoper als je van een bekende leent maar ik bedoel bij bedrijven). Wel met chauffeur is dit he.
€415,- + 78,85 = €493,85 : 5 personen = €98,77 per persoon. En dan worden ze vrijdag gebracht en zondag weer opgehaald!
De prijs is dus €415,- euro en dan heb je een retourtje. Dan komt er nog 19% BTW bij. Dat zijn ide 78,85 euro dus totaal kom ik op €493,85 euro uit. We hebben dan een 7 paardsvrachtwagen maar we gaan met 5 paarden (tot nu toe)
Om te weten of het duur is moet je natuurlijk ook de route weten

Het bedrijf zelf zit in Zeewolde (Flevoland? toch??
)En de route is: Heerhugowaard (NH) --> Alkmaar (NH) --> Egmond a/d Hoef (NH) --> Woerden (Utrecht) --> Uddel (Utrecht of Flevoland
) (en dan weer terug)Vrijdag worden we weg gebracht en zondag weer opgehaald. Er kunnen max 3 personen meerijden in de vrachtwagen. Wel kunnen onze spullen gewoon mee.
Sorry mijn topografie is echt heel erg slecht!
Alvast heel erg bedankt