ja idd...lijkt me voorlopig nog even niet verstandig met een loslopende poema... wacht je wel even tot ze weten dat hij weg is of dat ze hem 'gevangen' hebben?
Die poema loopt bij Ede, daar wordt door de politie afgeraden om te fietsen, wandelen en dus ook paardrijden. Helaas kan ik ook niet een buitenrit maken nu
Ben daar 3 weken geleden geweest en heb nog steeds heimwee. Wij zaten daar in een superleuk boerderijtje maar je kan ook een blokhut, stacaravan huren of zelf een tent meenemen. Echt een supermooie omgeving en heel gastvrij daar. De site is www.campingboszicht.nl
Caitwickerzand ligt daar ook in de buurt. Volgens mij heet hun website ook zo. En die poema.....ik rij bijna elke dag daar over de hei en ik heb hem nog steeds niet gezien. Hij schijnt er al even te lopen en nu gaan ze de laatste paar dagen er zo'n drukte over maken.
Stal Marskamp in Heerde (www.stalmarskamp.nl) Je kan daar alleen niet slapen, maar er zijn genoeg campings in de buurt en eventueel op +/- 15 min met de auto een Bungalowpark (Euroase, de Schaapskooi in Epe) Ik ben daar geweest, je bent met +/- 10-15 min in het bos, het bos daar is aangesloten op de veluwe trail.
Bij ons zit je direct in het bos (manege ligt in het bos) je kunt met en zonder begeleiding (als je de weg kent) met begeleiding ga ik mee al begeleiding Hier in de buurt kun je op veel plekken wel overnachten.