Waratje schreef:Dat je een paardje niet uit de groep zou kunnen halen is volstrekte onzin. Je kunt een jong paard dat in een groep loopt er net als ieder ander paard even uithalen om er iets mee te doen (bijvoorbeeld smid, even wat hardvoer eten, poetsbeurtje, etc.) en er daarna weer gewoon terugbrengen.
Hier ben ik het ook mee eens, je kunt een jaarling heus wel uit de groep halen hoor, de rangorde is binnen een dag of 2 dagen al bepaald in een kudde, als je een paard erui haalt en na een tijdje (uurje oid) weer erin zet dan is het niet zo dat de rangorde weer opnieuw bepaald moet worden en dat het betreffende paard dan meteen onderin de rangorde staat hoor, dat vind ik een rare beredenering.
Mijn jaarling is na 5 dagen bij de kudde gekomen, en ze staat zeker niet onderaan de rangorde !!! Terwijl ze toch wel de jongste van de groep is