Steigeren door halster?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
conquista
Berichten: 120
Geregistreerd: 15-04-05
Woonplaats: Waalre

Steigeren door halster?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-05-05 09:06

Ik ben gisteren met mijn mini hengstje gaan wandelen. Er staan wat merries daar dus dan word hij wel wat 'springeriger', maar normaal gaat hij een keer omhoog en krijg ik hem meteen naar beneden en loopt weer netjes mee.

Nu was het zo dat ik een ander halster had gebruikt. Hij had eerst een halster met zo'n extra lus eronder aan, zodat het dat halster wat strakker trekt als hij gaat steigeren (weet niet hoe zo'n halster heet?)

Nu was ik dus voor het eerst met het nieuwe halster gaan lopen... dat halster vind ik eigenlijk al te groot terwijl het verkocht is als zijnde veulenhalster... als hij dan trekt zit dat ding bijna in zijn oog.. de gespen zijn te groot naar mijn mening.

Kan het hieraan liggen dat hij bleef steigeren?

(moet wel zeggen dat het erg druk werd ineens.. was een nieuw weggetje en links stond een hengstje... rechts een merrie die ik zelf niet eens had gezien en er kwam een groep mensen aan die aan het wandelen waren.

elmiran

Berichten: 7558
Geregistreerd: 11-09-04

Re: Steigeren door halster?

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-05-05 09:29

Denk dat het niet aan het halster lag.Ik zou ook niet met een te groot halster gaan wandellen Clown
Mijn pony steigert meestal als er veel mensen in t bos zijn dan gaat ze ook zijgangen, passage enz. doen.

conquista
Berichten: 120
Geregistreerd: 15-04-05
Woonplaats: Waalre

Re: Steigeren door halster?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-05-05 10:21

Nou ja, te groot... ik kon het halster wel verstellen dat het dus 'leek' alsof het paste maar ik vind dat ding veel te grof.. het sluit op een of andere manier gewoon niet aan en verdraaid steeds...

Ik vind het op zich niet erg als hij een keer steigert maar hij begon met zijn voorbeen een beetje zijwaarts te slaan en ik stond dus niet echt veilig..

Daarna weer gaan wandelen met het oude halster en dan lijkt hij gewoon beter te luisteren..

_Inga
Berichten: 2796
Geregistreerd: 12-01-05
Woonplaats: Sappemeer

Re: Steigeren door halster?

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-05-05 10:26

Makkelijke oplossing: gewoon verdergaan met het oude! Lachen

conquista
Berichten: 120
Geregistreerd: 15-04-05
Woonplaats: Waalre

Re: Steigeren door halster?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-05-05 10:31

Ja ik ga nu dus ook gewoon weer het oude halster gebruiken.
Vroeg me alleen af of het daar echt aan kon liggen want misschien dat ik dingen ga zoeken waar het aan zou kunnen liggen en daarop uit kom terwijl het misschien iets anders was..