[naam verwijderd] heeft zichzelf wat aangedaan waardoor ze niet meer geschikt is voor sport-gebruik, maar ik rijd er wel met veel plezier vlotte buitenritjes mee langs de weg en door het bos.
[naam verwijderd] heeft me een prachtig veulen gegeven 2 jaar geleden, en ondanks haar probleem met haar achterbenen (ze heeft spat als gevolg van langdurig tegen een betonnen wand aanschoppen omdat ze het buurpaard niet aardig vond) geloof ik absoluut in haar als fokmerrie. De spat is niet genetisch aanwezig.
Van haar spat ondervindt ze weinig hinder; nog steeds draaft ze in middendraf de klinkers uit de straat. Net op een kleine volte kan je zien dat het anders is. Genetisch komt [naam verwijderd] uit een mooie lijn waarin weinig predikaten voorkomen (merries vaak klein, rodn de 1.60m.) maar er zit wel heel veel beweging en ras in.
Goed - ze moet echt weg dit najaar. Hoe zal ze het best te verkopen zijn? Zal ik ervoor zorgen dat ze drachtig is, of verkoopt het beter 'gust'?
Het gaat trouwens om deze merrie, de moeder van mijn [naam verwijderd]:

Balzflug x Zeoliet x Elanda (=volle zuster Chopin) van Pele
.