Een slobbertje in de vorm van een hand muesli en energiekernmix gaat er wel meteen in
Is mijn paard nu raar? Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Is mijn paard nu raar?
hahaMieke schreef:Paarden die liever eerst ruwvoer eten en dan pas krachtvoer hebben nogal eens last van haken op de kiezen. Is er al eens een tandarts bij geweest?
Anouar15 schreef:Mijn paard krijgt van de stal brokken en van mij granen, dan eet hij ook eerst de granen en dan de brokken. Toen hij twee weken uit logeren was kreeg hij andere brokken en die vond hij helemaal niet zo lekker, daar deed hij echt uren over en at het met "lange tanden"
Wees blij dat hij liever hooi en stro eet.
wil liever muesli en stro. Van haar hooi laat ze ook op zijn tijd resten liggen terwijl ze helemaal niet veel krijgt. nu ze op het land staat 3 plakjes voorheen 4.Anouar15 schreef:Krijgt ze hooi of dat spul uit een pak?
Luckey schreef:Paarden eten toch eerst ruwvoer om zo speeksel aan te maken?