ik zit met ene klein probleempje ik heb heel veel verzorg shetjes en op 1 kan ik nog rijden ik ben best klein ik ben 1.38 ong. en die shet is nog best groot..waarscheinlijk ga ik een paar lessen op sie shet dna doen polly heet ze echt een lieverd
maar ze vrogen of ik dan ook een wedstrijdje of zow ging rijden wil ik echt superr graag...maar komt dat eigenlijk wel voor dar kleine meisjes (of jongens kan even goed)van ong.11/12 jaar op ene shet wedstrijden rijden kmt dat wle voor is dat niet raar als ik daar aankom met ene shetje?wie kanm mu helpen of heeft een tip?
groetties ....manon en hoeffies van polly
). Ging hartstikke goed en we vonden het ook heel leuk. Het kan echt wel. Je rijd bij de A/B pony's. Daar komen trouwens steeds meer mensen op shetten rijden. 