
Ik heb nu 1 pony tegenover mijn huis staan in een stal met uitloop. Ik heb een stuk van 2 bij 2 waar ik mijn mest verzamel. Vorig jaar is de mest opgehaald door een tuinder hier in de buurt en het wordt nu weer tijd, want de hoop is flink uit de klauwen aan het groeien.
Nou komt na de zomer mijn andere pony ook hier staan en gaat de hoop sneller groeien. Het probleem is dat die tuinders niet echt vlot zijn en de mest niet altijd willen hebben. Kan ik dit niet anders regelen? Hoe en door wie wordt bij jullie de mest afgevoerd? Wat voor bedrijf haalt dat op en wat voor voorwaarden en kosten zitten daaraan? Moet de mesthoop een bepaalde vorm/afmetingen hebben ofzo?
Ik hoop op antwoorden
) en dan gebruiken hun het weer. Zijn wij er mooi vanaf, ze komen het nog halen ook. Soms gooien we het ook zelf op het land. 