lvanbattum schreef:Enne krijg jij ook pijn in je rug al je `gedekt ` wordt

...
Mijn man
springt doorgaans niet bovenop me en hij heeft zeker geen ijzers ergens ondergenageld ...
lvanbattum schreef:Nog een aanvulling:
Een controle wordt door de veearts gemaakt om te kijken hoe de kwaliteit van de baarmoeder is en of er een rijpe eiel zit zodat hij zeker weet, dat als hij KI toepast er kans op dracht is. Volgens mij voelt hij dit via de endeldarm en komt dus niet in de schede.
Dat van het bekijken of er een rijpe eicel is via de endeldarm klopt, maar het uitstrijkje wordt toch echt via de schede gemaakt!
Citaat:
Als een mannelijk dier met vrouwelijk dier paart, komt deze met zijn geslachtsdeel alleen in de schede/vagina van het vrouwelijke dier.
Hij komt
niet
in de baarmoeder (dat zou veel pijn doen) maar ejaculeert en zijn zaad moet dan verder `zwemmen` naar de baarmoedermond, dan via de baarmoeder naar de eierstokken.
De baarmoedermond moet dan ook geopend zijn door hengstigheid. Anders staat het zaad voor een dichte deur.
Het is misschien al even terug, maar ook ik heb biologie op school gehad
!
Citaat:
Ik denk dus niet dat een merrie, een baarmoederontsteking oploopt van paar gedrag.
Hier spreek je jezelf dus kompleet tegen met wat je hier boven beweerd.
Je zegt dat de baarmoedermond alleen geopend is als de merrie hengstig is; Laat het nu net tijdens de hengstigheid zijn, dat de ruin bovenop de merrie springt
.
Maar goed, iedereen moet vooral doen wat hem/haar goeddunkt; ik zet die van mij tijdens de hengstigheid gewoon even een paar dagen uit elkaar. Vind ik wel zo veilig
.
*Ikke, wat bedoel je met "Je ziet het niet over het hoofd als het gebeurd"?
Dat de merrie gedekt wordt, of dat ze een baarmoederontsteking heeft?
Voor wbt de vraag van de Littleghoul: Ik ben het eens met het laatste bericht van Bandida; als het mogelijk is, zet hem dan ergens, samen met een andere ruin. Het meest ideale is, als er dan ook nog een afstandje naar de merries toe, tussen zit.