Ik verzorg een aantal shets nu al jaren en heb een behoorlijke band met allemaal en met 1 in het speciaal.
Nu heb ik viavia vernomen dat de shets over een korte tijd weg moeten, en we hebben overlegd met de eigenaar en ik zou samen met de andere verzorger wel 2 van de shets mee mogen nemen nu al zonder aankoopprijs enz.
Ik moet er niet aan denken dat ik de shet waarmee ik de grootste band heb (vanaf zijn geboorte al) uit het oog verlies en nooit meer zie, dat zou vreselijk zijn, verder wil ik al jaren een eigen ponytje maar wegens geen werk vinden zat dat er vaak niet in..
Aangezien ik nu werk heb, en het kan betalen, wil ik dus graag dat ponytje hebben en hem eerst lekker een jaartje (hij is bijna 2) op het land zetten en dan lekker met hem aan de slag gaan, longeren, voor het karretje enz, dat ik niet met hem kan rijden zal mij een worst wezen, vind het heel leuk om hem voor t karretje te zetten en lekker longeren en wandelen met hem

Ik heb op het moment ook een bijrijpaardje, waar ik ook gek van ben, kan altijd heerlijk met dr werken en bezig zijn, en krijg nu zelfs de kans om dr 3 keer per week te mogenr ijden en dr andere pony ook nog 1 keer in de week, lijkt me helemaal geweldig!!
Kost me alleen wel geld, wat ik anders goed voor mn eigen shet zou kunnen gebruiken..Ik heb geen tijd en geld om het allebij te doen ben ik bang.. en op dit moment heb ik iedere dag veel meer zin om lekker te gaan rijden en bezig te zijn met de haf dan met de shet, omdat ik met de shet nog weinig kan doen, wennen aan enge dingen heeft niet veel nut, hij is zo nuchter, nergens bang voor

op dit moment zou ik dus het liefst lekker mn bijrijpaardje blijven doen, maar, stel nou dat die pony dan ergens anders heen gaat? daar moet ik niet aan denken.. ik wil hem echt niet kwijt..
de kans zit er ook in dat de eigenaresse van mn bijrijpaardje gaat verhuizen over eent ijd, dan raak ik dr dus kwijt.. dus ik kan nu wel me helemaal op haar gaan storten maar dan heb ik zometeen niks meer, terwijl ik de shet voor het leven zou hebben..
Misschien een wat lastig te begrijpen verhaal, maar ik zit er behoorlijk mee, wil zo graag die shet hebben maar wil tegelijkertijd echt niet stoppen met mn bijrijpaardje :/
(eigenaar van verzorgpaarden) Almere word het schijnlijk niet meer, dus blijf gewoon hier. Ken anne al een hele tijd en zou haar ook nooit zomaar laten zitten.. Ze mag van mij inderdaad ook Ranger straks bij gaan rijden, en Amke 3 dagen in de week. Er moet iets heel ergs gebeuren met de pony ofzo wil anne haar bijrijdpony kwijtraken. Ik ben erg tevreden over haar, en volgens haar gaat het ook goed volgens mij