Zou het helpen om voor deze keuring toch ijzers onder te doen. Zou die minieme afwijking dan toch minder worden?
Reacties over wel of niet ijzers doen er niet toe. Dus hoeven niet gegeven te worden
Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Ibbel schreef:Een 'onbekende' met een 'doorsnee' Arabier (ik neem ook maar even aan dat je niet de recente Europees kampioene hebt aangeschaft) krijgt 13 of 14 voor benen, op z'n hoogst. (Ik neem aan dat je het punten systeem van het AVS kent).
Dus hoop toch wat te kunnen scoren. Inderdaad zonder professionele voorbrenger en inderdaad ook met een eigenaar als complete leek
Coby schreef:Ibbel schreef:Een 'onbekende' met een 'doorsnee' Arabier (ik neem ook maar even aan dat je niet de recente Europees kampioene hebt aangeschaft) krijgt 13 of 14 voor benen, op z'n hoogst. (Ik neem aan dat je het punten systeem van het AVS kent).
Ik vind haar persoonlijk niet geheel doorsneeDus hoop toch wat te kunnen scoren. Inderdaad zonder professionele voorbrenger en inderdaad ook met een eigenaar als complete leek
![]()
Het was niet mijn bedoeling om haar beenstand (ze is nu vijf) op rigoreuze te veranderen. Maar ik dacht door ijzers, en inderdaad het lipje iets te verzetten, het beeld al wat beter zou worden.