Maar dat werd na een tijdje weer minder en ik dacht er dus verder niet meer echt overna (alleen als ze lang los stond bleef ik steeds kijken of ze het echt niet meer deed
)Maar nee, gelukkig niet.
Nu het bijna tijd is dat de paardjes weer het land op kunnen ben ik bezig met het opbouwen van grazen.
En tot mijn grote verbazing heeft ze weer wat nieuws
Ze begint aan het gras, dat gaat ongeveer een half uurtje goed en dan gaat ze over na de molshopen om hieruit echt een grote hap aarde te nemen en ook echt op te eten.
Ik begrijp er niks van.
Ze krijgt elke dag knoflook, zeewier, lijnzaadolie en biotine daarnaast heeft ze altijd de beschikking over een KNZ liksteen (die ze ook gebruikt)
Wat kan ik nou nog meer geven/doen om te voorkomen dat ze nog meer zand/aarde binnen krijgt?
Hoop op snelle reacties vooral omdat ze straks dag en nacht op het land staat en ik er dan uiteraard minder toezicht op heb.