Ikke bellen, afspraak gemaakt. Niets meer gehoord. Ikke weer bellen, ja dan en dan kom ik....ik bel je dan en dan nog even. Niets gehoord. Bel ik vanochtend, oh..ja...gaat niet door, ben niet in de buurt, kom maar met de trailer! Laat ik nu geen trailer hebben en laat ik nu van mening zijn dat wanneer een paard behandeld is en rust moet hebben, een rit van 2 uur geen rust met zich meebrengt!
Dus ikke op zoek naar een andere. Allemaal uit België en anders kwam ik uit bij de errug bekende....aangezien ik al 2 weken wacht en nu nog 1 a 2 weken zou moeten wachten...grrrr
Aan de rode rondjes in mijn bericht te zien..ben ik dus boos!
Maar goed, heb gezocht en vond iemand uit Roermond. Een vrouw. Die heb ik gebeld en die zit toevallig zaterdag ivm studie in de buurt, dus komt ze achterin de middag langs. Geen voorrijdkosten en helemaaal niet duur.
Nu boeit de prijs me weinig, als mijn paard er maar beter van wordt.
Wat zijn jullie ervaringen met osteopaten? En voornamelijk met de minder "bekende" personen?
Ben gewoon benieuwd, want heb nog nooit met iemand in dat vakgebied te maken gehad. Vandaar mijn vraag

Hij is laatst bij mijn paard geweest en komt gewoon netjes op tijd zonder lange wachtlijsten. Mocht je meer informatie willen stuur maar een PB.