Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
En voor uit de wei halen.. Tja.. ik heb meestal een zak brood bij me als ze niet willen komen, en dan gewoon ermee schudden, maar als dat niet werkt.. dan weet ik het ook niet!! Nou veel suc6! kuzz eva.
Na een paar keer weet hij dat wel en gaat hij net zo graag naar de stal als dat hij naar de wei gaat.
Mijn vorige verzorgpony liet zich ook nooit vangen, Ik heb tip
ga oefenen! Zet je pony in een bakje (paddock) En jaag hem op, totdat hij echt naar jou luisterd, als hij ze hoofd wat lager doet en ze oortjes naar je toe draait heb je gewonnne, als hij je aankijkt moet je je schouders van hem afdraaien je draait je dus om en loopt weg van de pony, als het goed is komt je pony dan achter je aan. je pony krijgt meer respect en laat zich dan misschien ook sneller vangen, (als je in de wei staat» maak je klein. Je pony moet zich niet bedreigd voelen) Antheman schreef:Drama, een niet te vangen knol uit de wei!
Ik heb al van alles gedaan, instructeurs erop losgelaten.
Belangrijkste is dat je uit de wei leuker moet maken dan in de wei blijven!

Uiteindelijk heb ik eind augustus de weidegang afgekapt, dit was geen doen, ook niet voor mijn stalgenoten want ze was echt heel vervelend.
success !!
)