Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
zoefie schreef:Een vriending van mij heeft een Ainsley gehad, maar die vond mijn County altijd lekkerder zitten geloof ik. Ik denk niet dat ze er erg tevreden over was, want ze heeft ondertussen al een ander zadel aangeschaft. Mijn paard heeft een vrij smalle beetje hoge schoft. Volgens de zadelmaker pastte de Ainsley daar al helemaal niet op
) maar ik vind hem best fijn. Mijn zit was echt heel "manege" en verbeterd steeds meer! mijn benen zijn netjes lang en ik ga rechtop zitten. Ook op andere zadels.


),dat doe je niet voor je lol dagelijks omdat je twee verschillende types paarden gaat rijden.(je hebt er gereedschap en veel kracht voor nodig?)

Freke schreef:Hoi!
Ik wil graag weten of iemand ervaring heeft met een Ainsley dressuurzadel?.
Groetjes


casanova schreef:hier toch zeker ook een ainsleyFAN....zalig zadel,zit perfect erin met veel kniewrong..
inderdaad een zadel waar je in zit en echt in nette houding leert rijden.