Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Equi-shine is niet getest op wat er gebeurt bij inname. Ik denk dat je kat er heel ziek van kan worden.
jessy schreef:Ik zou het risico niet nemenEqui-shine is niet getest op wat er gebeurt bij inname. Ik denk dat je kat er heel ziek van kan worden.
Er zijn vast wel producten op de markt speciaal voor pluizige poezies
Sanet schreef:jessy schreef:Ik zou het risico niet nemenEqui-shine is niet getest op wat er gebeurt bij inname. Ik denk dat je kat er heel ziek van kan worden.
Er zijn vast wel producten op de markt speciaal voor pluizige poezies
Maar dat is toch ook best wel raar? Ik spuit de staart er namelijk ook mee in, en als het paard jeuk heeft aan de staart dan gaan ze schuren of zelf eraan knabbelen, dan krijgen ze het toch ook binnen????
Neonlight schreef:Fabrikant van EquiShine is Stassek DIVIRSIT. Je kunt mailen naar info@stassek.com. Heb ik vorig jaar ook gedaan omdat ik een bepaald product wilde hebben maar er niet de Nederlands naam van wist (omdat mijn vader leverancier was van de sprayers voor hun kreeg ik ieder jaar een verrassingspakketje, maar overal stonden dus de duitse namen op). Ik heb toen een heel leuk mailtje teruggekregen van de directrice zelf!
Overigens, het bedrijf is opgericht door haar vader, en ontstaan omdat de huidige directrice een schimmel had die niet schoon te krijgen was. Het zijn echt hele normale vriendelijke mensen, en grote dierenliefhebbers. Ik denk dat ze de vraag helemaal niet raar vinden, en misschien brengt het ze wel op ideeen?
Succes!