Hij is afgelopen donderdag gecastreerd, en vroeg het me af
groetjes, Rianne
(ps het is niet geinfecteerd ofzo, echt schoon verder. castratie is voorspoedig verlopen
) Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
) ellepel schreef:even nadenken hoor.....
bij mijn paard duurde het ongeveer een dag of zes, toen begon de zwelling af te zakken,afspoelen met water helpt een hoop
(vinden ze vaak nog lekker ook)
Vajramani schreef:Meestal zakt het na een paar dagen wel af. Ik weet niet of hij op stal staat,maar doe hem anders even naar buiten. Door beweging zakt het wel af.
felicity schreef:Mijn vriendin heeft haar paardje ook laten castreren. Door ee castreur en die vertelde haar dat ze hem ook 3x per dag moest afspuiten. Zo volgde die raad op. Na 3 dagen was het hele zaakje ontstoken en heeft ze gelijk de DA gebeld. En die vroeg meteen of ze het afgespoten had. Dat paardje heeft inderdaad de ontsteking van het afspuiten gekregen. Was echt heel sneu. beestje had nog grote ballen (van de ontsteking) hangen als voor de castratie.