Ik ben van plan om een lichte trekkingschoen te kopen voor mijn vakantie, maar ik ben bang dat die te breed zijn. Dus, is er iemand die even zo lief wil zijn om de binnen(!)breedte van zijn stijgbeugels te meten?
Ik durf niet te zeggen hoe breed ze zijn, maar mijn quick-outs zijn breder dan standaard, daar kun je makkelijk met bergschoenen mee rijden zonder klem te zitten.
Ik ga in Ijsland op paardrijvakantie, dus gewone rijschoenen gaan dat niet volhouden vrees ik (de zool is meestal nogal dun). Ik denk dat ze daar met gewone beugels werken, voor zover ik op de foto's kon zien. Anders koop ik Mountainhorseschoenen, maar ik had liever trekkingschoenen gekocht die ik dan later nog kan gebruiken.