Ik heb al bij het sticky gekeken, maar daar kon ik mijn antwoorden niet vinden, en ik als computerleek kon de zoekfunctie niet meer vinden
Nu ik een nieuw paard heb gekocht (
), zal ik dekens aan moeten gaan schaffen. Nu staat mijn pony het hele jaar door op het land zonder deken, en bij andere paarden waarmee ik te maken heb gehad, regelde de eigenaars altijd de dekens, dus eigenlijk heb ik me er nooit in verdiept
M'n paard wordt op school en op stageadressen gestalt, maar als hij thuis staat in vakanties, dan gaat hij de wei op (en misschien op de stageadressen ook wel). dus dan wil ik een waterdichte deken voor hem. Is het handig om een ongevoerde regendeken over een gevoerde (niet regendeken) heen te doen? op deze manier zou ik maar 1 regendeken nodig hebben die ik het hele jaar door zou kunnen gebruiken.
maar......... is dit wel praktisch? wordt de onderste deken toch niet nat zo? welke regendeken is het beste geschikt om over andere dekens heen te doen zodat de onderste deken droog blijft?
verder is m'n paard ongv. 1.73 en volgens de deken tabel van het sticky zou hij dan maat 155 205 hebben, in de deken die hij nu op heeft (hij staat nog bij de vorige eigenaar) stond 145. welke maat deken hebben jullie met een paard van ongv. 1.73 ? (ik weet dat ik kan ruilen bij de ruitersportzaak, maar het liefst koop ik natuurlijk gelijk de goede maat zodat ik er niet weer heen moet)
hoop dat iemand mijn knullige vragen kan beantwoorden