Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Lijkt me sowieso niet slim.. Maar ik vind het geen stijl als je mensen passeert in een hoog tempo. Rijdt ze altijd zo hard? Vind ik een beete vreemd, aangezien dravers meestal op een rustig tempo getraind worden, en maar af en toe snel worden gereden.
!Zeker als er met mij nog meer mensen last van hebben!Ik zou er gewoon een keer over praten,of aan de gemeente vragen of ze zo'n lekker drempeltje plaatsen }>
Alane schreef:Je zou die vrouw kunnen vragen of ze je wil helpen je paard draver-proof te maken... Heeft zij haar plezier en jij een mak paard.
Aan het feit dat jouw paard bang is voor andere paarden of die draver is niet de schuld van die vrouw en ook niet aan haar om hetop te lossen door in stap rond te hobbelen vanwege jouw paard.
Ik kan me wel voorstellen dat het vervelend is maar het is een openbare weg.
Als je paard al verstijft/bang wordt van aanstormende paarden in de weide, wil je dan die eigenaar ook vragen of hij de paarden op stal wil houden omdat ze net langs een weg staan waar jij langs wil rijden???
Schijf de tijden op dat die vrouw langs komt stormen en lijk of er een patroon in zit, kun je mischien jouw tijden aan passen aan de hare en zou haar vragen of ze wil helpen om je paard sulkyproof te maken...

stef schreef:Zo bedoel ik het absoluut niet..... Ik kan alleen jouw niet begrijpen.... het omngeluk niet willen opzoeken??? dan moet je niets met paarden doen... het meest makke paard liet mij op de straat belanden, het meest lieve paard zorgde ervoor dat ik mijn kaak brak... en op dat moment was er niets in de buurt dat daar voor zorgde... alleen een harde bodem en een mollegang... zover ongeluk.een vuilniswagen rijdt op tijden, deze vrouw niet, klein verschil.
Je komt over alsof het de normaalste zaak van de wereld is.p