echt waar? mmh ik zou geen zadel ervan kopen. Qua overige spulletjes gaat Harry's Horse wel maar alles wat van leer gemaakt is bij hun vind ik minder..
ik vind Harry's Horse best goed spul hebben, voor dekjes, poetsspul, halsters etc, maar ik zou voor dat geld dan eerder een kwalitatief goed (merk)zadel kopen, een zadel moet nl gewoon goed zijn!
Ik vind dat HH goede spullen heeft, maar qua zadels weet ik het niet. Ik denk ook dat je voor een zadel beter bij andere (kwaliteits)merken kan gaan kijken. Je kan beter 1 keer goed investeren.
Op de site staan ze nog niet, ik ben wel benieud. Sommige dingen vind ik best wel goede kwaliteit, zeker als je kijkt naar de prijs! Maar voor een zadel kijk ik toch liever verder denk ik.