Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
en heeft nu op de matten een dikke laag vlasvezel gestrooid.... #Ymke# schreef:die van mij staan op vlas, ivm stofallergie van eentje. omdat dat best een smeerkees is wilde ik dit gaan proberen.. ik heb alleen geen afvoerhoe werkt dan ?
De onderkant van de mat lijkt wel een beetje op een eierdoosje. Zo kan het water (urine) door de matten gaat dan tussen de openingen door richting het laagste punt. Indien hier geen putje of een opvangmogelijkheid zit zal het volgens mij een vieze smeerboel worden onder de matten. Waarschijnlijk kunnen ze je wel meer vertellen hierover bij de leverancier/producent van deze matten. Kijk voor meer info op www.granuflex.nl
Hoe mijn paardje erop reageerde, goed, ze vreet al het stro op, want ze kan nu toch zacht ligen. Ze galoppeert de stal wel eens binnen (open stal met flinke paddock) en dan remt ze in stal, als ze ijzers aanheeft, wil dat wel eens vonken.