Dressuur Sjabrak onder een VZ?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Samy

Berichten: 11095
Geregistreerd: 16-07-02

Dressuur Sjabrak onder een VZ?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-04 09:04

Kan dit? En komt het er mooi uit te zien?
Ik rij met wedstrijden met een VZ maar soms ook op een Dressuur.
Dus wat is dan het beste ...

LPtjuh
Berichten: 1883
Geregistreerd: 29-09-04

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-04 09:14

ik rij altijd met een dressuur dekje onder mijn vsh zadel, ik krijg binnen kort mijn nieuwe zadel ( dressuur ) en dan kijken of ik dat wel mooi vind , maar ik vind persoonlijk ' gewone' dressuur dekjes niet lelijk onder een vzh zadel
ik denk dat zo'n ankypad niet mooi staat onder een vzhzadel

Samy

Berichten: 11095
Geregistreerd: 16-07-02

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-12-04 09:15

Neej een Ankypad koop ik er ook niet voor, maar omdat ik wedstrijden rij op de manege paarden en die op 2 na allemaal een VZ hebben wil ik wel dat het past als ik ook op de andere 2 zou moeten rijden.

Dank je voor je bericht!

Mi_Amore

Berichten: 14992
Geregistreerd: 16-04-03
Woonplaats: België

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-04 12:02

Ik heb ook 2 dressuurdekjes voor Chip. Zij heeft ook een vzh zadel en het staat haar echt prachtig Haha!:j

c_alsemgeest

Berichten: 24423
Geregistreerd: 18-01-04
Woonplaats: Ergens tussen Den Haag en Rotterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-04 13:24

ik reed ook altijd met dressuur dekjes etc onder een vzh zadel... en het zag er altijd netjes uit hoor. Lachen

Puera

Berichten: 8799
Geregistreerd: 15-10-04
Woonplaats: Fryslân

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-12-04 13:25

Ik heb een veelzijdigheid richting dressuur dus een dressuurdekje ligt net wat mooier onder mijn zadel als een veelzijdigheiddekje maar op zich maakt het niet veel uit. Dressuur kan prima onder een VZH-zadel.
Ik heb niet zo'n ANKY-pad maar eentje van BR onder mijn zadel en dat kan prima hoor. Alleen heb ik een wat rondribbig paard en daardoor gaan die punten van het dekje wat wijduit staan. Staat verschrikkelijk onnozel. Haha!