energie en/of dikker van slobber?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Redgirl

Berichten: 558
Geregistreerd: 05-04-04
Woonplaats: Dronten

energie en/of dikker van slobber?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-12-04 23:51

Hallo,
Ik wil mijn paard graag voor de afwisseling soms wat slobber gaan voeren. Nu is mijn vraag: Zit er veel energie in Pavo slobber? Die heb ik namelijk zien staan op internet. Zij is namelijk herstellende en heeft van zichzelf daardoor al genoeg energie, dus dat hoeft er niet ook nog bij door slobber.
En worden paarden veel dikker van slobber?

Alvast bedankt

Anneminke

sandr0

Berichten: 4523
Geregistreerd: 23-11-04
Woonplaats: Hoek van holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-12-04 11:30

ligt aan de soort slobber die je voert. informeer anmders eens bij pavo zelf. en dikker worden ze er niet van, wel natuurlijk als je slobber bovenop je gewone rantsoen gaat voeren want dan krijgt je paard dus gewoon meer eten.

Auke07

Berichten: 659
Geregistreerd: 13-10-04
Woonplaats: Zeeland

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-12-04 12:04

Je hoeft niet perse Pavo slobber te doen!!! Is dat een speciale bix om slobber te maken!??
iig ik neem altijd bix met de minste eiwitten(ook van Pavo) en als ik een x slobber maak doe ik dat met dat bix!!!

luuntje

Berichten: 15680
Geregistreerd: 18-08-04
Woonplaats: Nieuw-Vennep

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-12-04 16:43

Voor mijn merrie heb ik pavo slobber. Gewoon voor het lekkere.
Ze krijgt 2 a 3 x per week een halve kilo na het rijden. Ze krijgt dan slobber ipv muesli. En nee ze wordt er niet sloom of dik van.

Sjonniej
Berichten: 17536
Geregistreerd: 21-05-03
Woonplaats: Zuid Holland

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-12-04 16:56

Allebei, het geeft ook een hoop energie. Als ik mijn pony maar een klein beetje per dag geef, is hij binnen een week onhandelbaar druk.

Je kan ook zelf 'slobber' maken; warm water, beetje normaal biks, brood en je hebt de basis van een slobber. Wat worteltjes of haver erbij voor het extra en je hebt net zoiets als de dure Pavo slobber.

Debski

Berichten: 812
Geregistreerd: 07-03-04
Woonplaats: zoetermeer

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-12-04 09:08

Ik voer alleen zemelen en het bevalt me prima. Weinig energie, paard wordt er niet dik van en het is ook nog eens goed voor de darmen.

Groeten Debbie

SuzyE

Berichten: 995
Geregistreerd: 14-10-04
Woonplaats: Dongen

Link naar dit bericht Geplaatst: 14-12-04 09:41

ik voer joepkes nu af en toe ook voor de afwisseling wat slobber,
maar dat maak ik zelf:

warm water, 2/3 scheppen zemelen en 1 schep muesli (hippostar reform)

en hij komt bijna door de deur heen als ie het ziet/ruikt. Owee als zn buurvrouw klaar is met dr biks en mee wil snoepen Extreme duivel