Toen hij nog op stro stond deed hij dit niet (dat weet ik 100% zeker)Hij krijgt voldoende kuil (4x daags), 2x daags en nu 2 a 3 plakken stro (de eeste dagen maar 1 a 2 plakken stro), 's avonds bij het afsluiten van de stal krijgt hij nog wat peen en brood. Ik heb nu ook zo'n voerbal in zijn stal.
Toch blijft hij het doen, de ene dag bijna niet de volgende dag weer bijna alles
Ik mest zoveel mogelijk uit.. 's ochtends voor ik naar mijn werk ga en 's avonds (in het weekend en mijn vrije middagen mest ik ook nog 's middags uit zodra ik mest zie liggen)
Heeft iemand nog tips om dit probleem op te lossen of zal ik hem toch maar weer op stro zetten (wat ik eigenlijk liever niet wil) ?
Bij ons op stal eet een paard ook zijn eigen mest en hij is helemaal onderzocht door de veearts maar er is niets gevonden. Nergens last van genoeg te eten en naar buiten en toch eet hij van zijn mest. Misschien een hekel aan een vieze stal 
Gr Mij