Waar kun je online paardenbrok/muesli/zemelen bestellen? Helaas hebben wij niet de mogelijkheid om het ergens op te halen en moet het dus bezorgd worden.
Ook vroeg ik me af of iemand misschien een adresje weet voor wortels en appels in Gouda, die ook op stal komt. We zijn net verhuisd van de manege waar iemand met wortels kwam (geen idee wie, en we zijn met een beetje ruzie daar vertrokken dus kan het niet navragen) naar een privestal waar geen wortelboer langskomt.
Iemand tips?
Diva
Berichten: 2613
Geregistreerd: 02-10-03
Woonplaats: Ede
Geplaatst: 23-11-04 11:48
Ik zou gewoon eens bij een fouragehandel kijken/bellen, die bezorgen meestal ook gewoon. Veel fouragehandelaren verkopen ook wortels e.d., dan kunnen ze die meteen mee brengen!
Of informeer bij het merk voer dat je wilt hebben waar ze het verkopen.
justahorse
Berichten: 3017
Geregistreerd: 05-06-04
Woonplaats: Brabant
Geplaatst: 23-11-04 11:57
kijk op www.marktplaats.nl daar stond het er ook op maar weet niet ofdat ze het bezorgen of bij je in de buurt is
tara2
Berichten: 131
Geregistreerd: 07-10-04
Geplaatst: 23-11-04 12:30
Iedere diervoederspecialist, brengt wel brok als je het vraagt. Misschien zul je dan wel twee of meer zakken moeten afnemen. Dus probeer is bij je in de buurt.
MoniqueB
Berichten: 488
Geregistreerd: 20-05-04
Woonplaats: Zoetermeer
Geplaatst: 23-11-04 18:16
Online kun je bij Jordans Hypo voer bestellen maar dan komt er wel veel bezorgkosten bij en dat is voor op de lange duur niet echt rendabel. weet niemand iets op de stal waar je nu staat dan?