Aan de ene kant vind het het TEver gaan wbt de hobby paardje rijden, maar aan de andere kant ik kan swinters eigenlijk nooit echt trainen en ben van de weekende afhankelijk ivm met vroeg donker, nu ik 2 ponys aan het beleren is het dubbel zo onhandig allemaal.
Ik ben al langer aan het informeren voor een gedraineerde rijbak, dat dit erg prijzig is ben ik dus al achter
, maar ik heb een loonwerker gevonden die samen met zn collega dit wil doen. Nu wordt het voor mij toch wel erg aantrekklijk maar omdat ik niet al mn spaargeld er aan uit wil geven zit ik aan een lening te denken (?)
[edit ellende: op verzoek ts één en ander aangepast]

, de enige lening is bij ons de hypotheek, verder komt er geen. (of er zouden wel hele gekke dingen moeten gaan gebeuren)
, TEveel eigenlijk, ik vind eigenlijk dat je gelijk hebt wbt jou redenatie dat is zeker waar en wat is nou 1,5 jaar?? voordat je het is het zover
.
Maar het is geen seconde in me op gekomen om dat bedrag te lenen 