Maar gisteren weer les gehad, en het was een drama
Vuran was kliedernat, dus moest hij om 3 uur al de stal op (ivm kouvatten) Nu heb ik Vuran niet aan huis staan, dat ik hem lekker binnen en buiten kan zetten wanneer ik wil. Ik moet daarvooor eerst 15 min. fietsen Maargoed... De rede dat ik geen fan van het scheren ben, is dat de kleur helemaal wegvalt. Je krijgt bij een fjord een spook en bij een bruine/vos/zwarte zo'n vale kleur. Maar wat zal ik nu doen? Toch scheren? Of gaat Vuran zijn mooi donkere vachtje er dan helemaal vanaf?
Hij staat de hele dag buiten met een 300 grams deken, waar hij het vaak ook nog eens erg warm onder heeft. S nachts staat hij binnen.
*zucht*
ik weet het niet...wat vinden jullie? Zijn er nog alternatieven? (vast niet) owja, dit is vuran: (foto van afgelopen zomer)



Ik ben best trots op zijn mooie donkere kleurtje