Balen dus, het is wel minder snel en ook wel minder ernstig dan vorige jaren, maar wat niet is kan nog komen. Waarom werkt het nou niet? Hij houdt er gelukkig niks aan over, maar het is natuurlijk heel erg vreemd dat het uitgerekend bij mijn slijtgrage knol niet werkt!
Ligt dit aan mij? Ik doe m echt wel goed om, of heb ik gewoon een paard met een k*tvacht? Zijn er nog andere middelen (behalve zonder deken laten overwinteren, want ik vrees dat er dan helemaal niets meer met m te doen is omdat hij dan gelijk 10 meter vahct heeft)? Ik hoop t maar.... Voorlopig is mijn conclusie: zo'n bh werkt een maand of twee, en dan begint het slijten van voren af aan!

. Misschien help het gewoon om een beetje (maïs-)olie op die plaats te doen, je weet nooit dat het dan minder schuurt omdat het erover 'glijt' ?