Met de zoekfunctie zag ik al topics over Interpolis; maar mijn computer werkt niet mee (iedere keer geeft hij aan ...pagina verlopen).
Fairmount is bijv. met premie een stuk goedkoper, maar hoor teveel ervaringen (ook in mijn directe omgeving) dat ze bij ongeschiktheid niet uit willen keren, ook al ben je hier wel voor verzekerd (lopen rechtszaken). Van de Friesche hoor ik positievere geluiden, maar van Interpolis weet ik niets.
Ik ben daarom benieuwd naar jullie ervaringen met Interpolis in het geval je echt problemen hebt. Bijv. een paard dat kreupel is (blijvend): doen ze dan moeilijk met uitkeren of niet?
In de voorwaarden staat ook nog:
niet verzekerd:
Schade als gevolg van een besmettelijke ziekte die tegelijkertijd voorkomt op grote schaal onder gelijksoortige dieren;
Vergoeding van kosten van orthopedisch hoefbeslag, homeopathie, fysiotherapie, acupunctuur en andere alterna-tieve geneeswijzen
VALT BIJV. RHINO ONDER BESMETTELIJKE ZIEKTE?
Bedankt!
Kyona
Edit Katja:CAPS uit titel verwijderd.


