Zaim staat nu al vanaf April op de weide en blijft erop staan tot al het gras bijna weg gegraasd is en het wat kouder begint te worden dus +/- eind deze maand, begin oktober. Dan krijgt hij zijn tussendekentje op voor in de stal (om meeste wintervacht te voorkomen, een teddy-arab zoals vorig jaar zie ik niet zitten
).Om nu even on topic te blijven, het enigste wat Zaim interesseert is eten, dus grazen (een 'normale' arabier zou lopen en showen het tofste vinden), Zaim niet. Als Lady & Rocky naar de achterkant van de weide loopt, graast hij. Alleen als hij zin heeft om te spelen, speelt hij met de paarden.
Zaim heeft momenteel last van een grasbuik. Ik ben van plan om dit er af te werken zodra hij in de stal gaat staan. Heeft er iemand tips? Ik gooi Zaim los 4x in de week in de paddock (redelijk zwaar) en dit is dan +/- 10 minuutjes links & rechts.
Heeft er iemand tips, hints of ideeën om een 2 & bijna een half-jarige arabische volbloed zijn grasbuik(je) eraf te werken?
Hij is geen rond tonnetje ofzo, gewoon, wat dikker
