Ik had een vraagje. Binnenkort ga ik met mijn IJslander een aantal dagen op stationaire 'trektocht'. We gaan een aantal dagen rijden, waarvan 2 dagtochten van ong. 4 uur met een pauze ertussen.
Momenteel rijd ik 5 dagen per week (meer is overvragen bij hem), waarvan 1 lange buitenrit, 1 kortere rit, 1x les en 2 keer intensief en kort (half uur tot 45 min). Deze laatste 2 keer ben ik al aan het uitbouwen door meer te draven en langer bijvoorbeeld of te stappen/gallopperen. En dit probeer ik op te voeren. Dus een bepaalde afstand in een bepaald tempo afleggen en dat steeds een stukje langer. Ook wil ik de conditietraining erbij pakken.
Endurancetraining is niet helemaal de bedoeling, maar wellicht hebben jullie goed advies, zodat ikd e longinhoud kan verbeteren.
PB mag ook, hoop dat iemand mij kan helpen
met voorbereiding.Wat verstaan jullie onder conditietraining en op welke wijze zou je dit kunnen aanpakken?
Groetjes Myke