zadel passen..

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Bonny4life

Berichten: 7108
Geregistreerd: 28-06-04
Woonplaats: Bunschoten-Spakenburg

zadel passen..

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-08-04 10:07

hi!
ik ga waarschijnlijk een dressuurzadel van iemand overkopen,
maar moet wel zelf kijken of het zadel past. mijn pony is best smal en heeft best een moeilijke rug. weet iemand hoe je kan zien of het zadel past? ik kan dit zadel wat nog erg mooi is waarschijnlijk overkopen voor niet zo duur daarom haal ik geen zadel bij iemand die het kan komen passen en zien of het goed ligt.. maar ik wil natuurlijk wel dat mijn pony geen rugklachten krijgt!! iemand ervaring?? alvast bedankt!!

fresco

Berichten: 4163
Geregistreerd: 23-07-04
Woonplaats: Akersloot

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-08-04 10:08

Stond laatst een heel stuk over in de bit, ik weet niet of je die nog hebt?

Shyla25

Berichten: 4645
Geregistreerd: 13-02-04
Woonplaats: Heerlen en Shy Landgraaf

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-08-04 10:26

Hij mag niet wippen achter en niet naar voren kunnen getrokken worden over de schouders, niet op de schoft liggen en niet klemmen doordat de kussens te smal zijn. de ruggegraad moet vrij zijn enz enz
Misschien kan je beter iemand met verstand van zadels erbij halen

Malibu

Berichten: 4542
Geregistreerd: 31-03-04
Woonplaats: Velsen

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-08-04 11:06

Citaat:
ik kan dit zadel wat nog erg mooi is waarschijnlijk overkopen voor niet zo duur daarom haal ik geen zadel bij iemand die het kan komen passen en zien of het goed ligt.. maar ik wil natuurlijk wel dat mijn pony geen rugklachten krijgt!! iemand ervaring?? alvast bedankt!!


Tja, misschien een beetje oppervlakkig maar:

Als je nu dat geld uitspaart en de gok neemt dat ie goed ligt, kan je straks dat geld (en wrschijnlijk nog veel meer) kwijt zijn aan de DA.

Niet gemeen bedoeld, maar ik vind het bezuinigen op de verkeerde dingen.
Kan je niet iemand vragen bij een ruiterspeciaalzaak om te kijken of het zadel goed ligt. Dan zeg je dat het zadel gekregen heb, en vraag je wat de kosten daarvoor zouden zijn en dan kunnen ze 'm misschien ook opvullen naar de rug van het paard.

Kost misschien ff meer, maar je weet dan zeker dat het goed zit.

Bonny4life

Berichten: 7108
Geregistreerd: 28-06-04
Woonplaats: Bunschoten-Spakenburg

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-08-04 21:44

thanx!

Bonny4life

Berichten: 7108
Geregistreerd: 28-06-04
Woonplaats: Bunschoten-Spakenburg

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-09-04 13:44

ik ga het zadel ff proberen en mijn inbstructrice gaat kijken hoe het ligt met rijden enzo, goede oplossing???

Bonny4life

Berichten: 7108
Geregistreerd: 28-06-04
Woonplaats: Bunschoten-Spakenburg

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-09-04 13:44

sorry ik bedoel instructrice!!! Tong uitsteken