Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Wij hebben gewoon muurtjes gemetseld (geen enkel steens!) met daarboven kunststoframen op ca. 1.80 hoog. (extra sterke, kan je met de tractor overheen rijden en dan gaan ze nog niet kapot) Aan de buitenkant zitten houten planken, net als de rest van de schuur, isoleert ook nog eens. De deuren zijn gemaakt van hout van de nabijgelegen sloop. Het traliewerk tussen beide stallen is creatief laswerk. (men neme een handige broer, een heleboel buizen/u profielen en een middag werk...) De slangen naar de drinkbakjes zijn weggewerkt achter een U profiel (ook knabbel bestendig) Een prbleem waar we last van hadden is de draagbalk van de zolder. Die staat op een ongunstige plek waardoor de ene deur eigenlijk niet breed genoeg is voor een paard, daar staat nu dus een pony in
)
En het dak van platen .. Maar wij hadden eigenlijk geen problemen. Ik heb een foto.. En die zal ik zo even inscannen en dan zet ik die ook hier neer. balans schreef:wij hebben stallen van hout gebouwd. Gewoon met planken![]()
En bij ons ook in de tuin. Achter het huis. En ik weet niet waar we die planken vandaan hebben gehaald maar die planken kan je overal kopenEn het dak van platen .. Maar wij hadden eigenlijk geen problemen. Ik heb een foto.. En die zal ik zo even inscannen en dan zet ik die ook hier neer.
Voor de foto dus ff geduld.