Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
cissie schreef:Vele vinden het bagger rijden, ik eigenlijk ook, maar omdat een rijbak met drainnage er financieel echt niet in zit, maar ik toch graag een betere rijbodum wil als dat ik nu heb (zand met klei).
Overweeg ik om puin te laten stortten en te laten egaliseren totdat hij hard is en dan wit zand erover, ik snap dat het niet ideaal maar wellicht een optie of wordt het een grote ravage in de loop van de tijd?

en zand in de bak, naja bak het is eigenlijk een bak maar door de bagger bodum rijd ik er nooit in maar gebruik hem als paddock, dat vind ik zonde, maar goed kan bij de buren rijden(onder de man) dat was nooit een probleem, maar omdat ik nu bezig ben het beleren van 2 ponies (voor de wagen) merk hoe onhandig het is om iedere keer je hele hebben en houwen (autoband/sleep/wagen ponies) naar de buren te moeten verplaatsen
, hun bak is vrij zwaar dus om later echt goed in te mennen ongeschikt.
krijg om zelf een drainage aan te leggen