Ik zie het hier in de omgeving overal, weilanden waar precies dit soort riet snel oprukt. Het zal dus zeker te maken hebben met de natte periodes de afgelopen jaren.
Wat ik nu doe is het steeds afmaaien, in de hoop dat het dan steeds zwakker wordt, ik merk wel dat het al wat dunner terugkomt, dus op zich zou dit kunnen werken, maar helemaal zeker ben ik er niet van, en het is best veel werk elke keer.
Ik heb ook landbouwgif geprobeerd, van dat gif dat alles behalve gras doodt, maar ja, riet is natuurlijk ook een soort gras, dus dat trok zich er niks van aan. Round up heb ik ook liggen, maar daar gaat het gras ook dood van en dat heb ik liever niet.
Door de boer dood laten spuiten en om laten ploegen doe ik ook liever niet, we hebben juist de afgelopen jaren zo'n mooie grasmat gecreëerd.
Heeft iemand een ander idee? Ik zou er erg blij van worden!
Hier even wat foto's van de situatie nu, of nou ja, vanmorgen, heb het nu allemaal weer weggemaaid.

