Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
DuoPenotti schreef:Ik zie hier iedereen zeggen dat stro goedkoper is.
Maar mij zou dat niet lukken denk ik.
Hoeveel gebruiken jullie dat in de week en wat kost tegenwoordig een baaltje?
Vlas gebruik 1 baal in de week, nu nog 7 euro.
Heel soms een halve meer.
manzano schreef:Hier is gehakseld koolzaadstro inmiddels 8,50 per baal (en bijna niet te krijgen). Dus in aanschaf zou een gewone baal stro zeker wel schelen.
Alleen qua afvoer is het volume veel groter en dus de afvoer weer duurder (en ik kan niet genoeg opslaan wat het ook duurder maakt).
Nou heb ik 1 paard die niet tegen stof kan dus gewoon stro is uberhaupt geen optie.