Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Chinas schreef:Een wortelbal! Ik heb hilarische filmpjes van mijn paard die er mee bezig is. Mijn paard heeft al een bepaalde techniek ontwikkeld, ze moeten slim zijn met happen. Ze kunnen er giga hard in bijten, ding gaat niet kapot.
Kan hem iedereen aanraden.
https://www.agradi.nl/carrot-ball-worte ... rYQAvD_BwE
Ymijnpaardju schreef:Chinas schreef:Een wortelbal! Ik heb hilarische filmpjes van mijn paard die er mee bezig is. Mijn paard heeft al een bepaalde techniek ontwikkeld, ze moeten slim zijn met happen. Ze kunnen er giga hard in bijten, ding gaat niet kapot.
Kan hem iedereen aanraden.
https://www.agradi.nl/carrot-ball-worte ... rYQAvD_BwE
dat ziet er in derdaad heel leuk uit! en in verhouding met de prijs? bij argradi wisselt het natuurlijkn og wel eens. maar het is dus een aanrader?! kan je er wortels en dergelijke in doen, en dan opblazene? of begrijp ik het verkeerd haah