Heel leuk en weer eens iets anders, maar ik zou het zo zondermeer niet bij paarden in de buurt willen hebben; 1. bang dat anderen het ook leuk vinden en uit de hengsels lichten 2. áls er eens een been in dat deel terecht komt is het mega scherp en wordt het vel (en misschien meer) er zo afgeritst.
juliomariner
Berichten: 1603
Geregistreerd: 30-08-05
Woonplaats: Germanie
Geplaatst: 03-05-23 17:59
Waarschijnlijk is het door een handige smid gemaakt. Ik vind ze ook gevaarlijk, been blijft er heel makkelijk in steken en ontvelt.
Dan moet je vaak echt naar een smederij. Bij ons in het dorp zit er eentje. Maar idd zijn dit wel gevaarlijke hekken en zou ik het niet als weidehek gebruiken.
Ik weet niet waar je woont maar mocht dat in Drenthe of in de buurt zijn dan weet ik iemand die dit kan maken met wat voor paard/silhouette dan ook Die maken zowel het hek als het silhouette zelf