Beste bokkers Ik verzorg een shetlander van 24 jaar . Ze komt uit 1998 . Ze had wat tandprblemen maar komt lastig weer aan . De tandarts is geweest en.heeft haar netjes behandelt er voor . Wat is voor haar het beste ouderen voer . Ze is hoefbevangen geweest we hebben het onder controle. Maar wat is voor haar het beste . Met minste suiker ik hoor graag . Mailen mag ook harry55fan@hotmail.com
Ik denk dat de eigenaar dit zelf hoort te regelen maar als hij/zij op zoek is naar tips: mijn oudjes deden/doen het goed op Equifyt Zupa.
Hyde33
Berichten: 3
Geregistreerd: 28-02-23
Geplaatst door de TopicStarter: 28-02-23 13:10
Ingrid_92 schreef:
Ik denk dat de eigenaar dit zelf hoort te regelen maar als hij/zij op zoek is naar tips: mijn oudjes deden/doen het goed op Equifyt Zupa.
Dankjewel . Het is zo dat de eigenaar geen internet heeft vandaar dat ik het voor de ei daar vraag. Hij weet dat ik het hier vraag dus dat zit wel goed