Knutselen aan Pessoa"tuigje"+touwhalster

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
femskie

Berichten: 2739
Geregistreerd: 15-10-03

Knutselen aan Pessoa"tuigje"+touwhalster

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-03-04 21:20

Hallo!
Ik ben een beetje aan het knutselen geslagen. Hartstikke leuk natuurlijk maar nu heb ik het idee dat de "bouwtekeningen" die ik ergens op internet heb gevonden niet helemaal kloppen.. of ik begrijp het gewoon verkeerd, dat kan natuurlijk ook nog! Haha!

Maar omdat ik mijn knutselwerkjes toch eens af wil hebben vraag ik me af of er hier mensen zijn die een paar duidelijke werkwijzes voor me hebben van een pessoa longeertuig en van hoe ik een touwhalster in elkaar knoop. In een boekje wat ik heb staat een heeeel simpel touwhalster maar ik wilde toch meer een touwhalster maken dat wat meer qua vorm lijkt op een normaal-bij-de-ruitersportzaak-halster.

Met de zoekfunctie heb ik al even gezocht naar vragen die over deze touwwerken gaan en het is vast eerder gevraagd maar ik heb niet gevonden wat ik zocht, helaas.. Bloos

Hoop dat jullie me een beetje kunnen helpen!!!
Alvast heel erg bedankt!!!

_Michelle_

Berichten: 4868
Geregistreerd: 30-01-03
Woonplaats: Rosmalen

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-03-04 21:38


femskie

Berichten: 2739
Geregistreerd: 15-10-03

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-03-04 23:15

okee!! Dank je wel alvast!!

femskie

Berichten: 2739
Geregistreerd: 15-10-03

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-03-04 21:45

Is er niemand anders die een tipje heeft voor mij? misschien vraag ik het wel in het verkeerde forum... had misschien wel Uit het zadel moeten wezen.....he bah..Knipoog