Gisterenavond kwam ik achter het bestaan van de Uncle Jimmys voerbal. https://www.dochorse.nl/uncle-jimmys-hangingball.html Ik vroeg me af of deze ook zelf te maken is. Wellicht minder efficiënt en samen geperst, maar het idee van zo'n ding ophangen en dan staan laten likken vind ik best een leuk tijdverdrijf. Iemand een idee waar te beginnen?
Ik wilde net zeggen, binnen 5 min ligt ie in stukjes op de grond en gezond is het ook niet. Dan moet je kijken of je iets beters kan vinden waar het op blijft plakken maar ja wat dat is?
In de recensies die ik kon vinden hadden paarden er toch langer lol van dan 5 minuten. Zal wel weer een verkooppraatje zijn geweest dan…. Ik ga ze ook echt niet voor de volle mep kopen, maar ben wel praktisch ingesteld, dus dacht inderdaad zelf eens te kijken wat er lukt. Honing/suiker zou goed plakken, maar is niet erg gezond.
Ingrediënten volgens hun eigen site ; Malto dextrin, Sorbitol, Dried Beet Pulp, Suncured Alfalfa Pellets, Wheat Bran, Soybean Meal. Voor de suikervrije bal dan. Want bij die andere smaken is het 2e ingrediënt al suiker….