Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
DuoPenotti schreef:En ik vind vlas fijner.
2 merken strokorrel gehad maar die stofte me te veel.
Maar ook bij vlas is dat wel per merk verschillend.
En ook de vochtopname vond ik fijner bij vlas.
kamsel schreef:DuoPenotti schreef:En ik vind vlas fijner.
2 merken strokorrel gehad maar die stofte me te veel.
Maar ook bij vlas is dat wel per merk verschillend.
En ook de vochtopname vond ik fijner bij vlas.
Hier hetzelfde.
Ik heb wel altijd hetzelfde merk vlas.
Strokorrels, verschillende merken geprobeerd, maar ik vind t niet wat.
Gehakseld stro vind ik prettiger.
DuoPenotti schreef:toch nu eens strokorrels weer aan het proberen van equibedding, dit omdat we pas veel ongedierte hadden.
Nu wel onder controle. Ze zaten oa in het vlas waar je dan echt niet meer bij kunt.
Dus nu een pallet strokorrels.
Maar beide kwallen waren het vanmorgen wel aan het eten...dat is niet de bedoeling....
Hoeveel vind ik moeilijk in te schatten.
Dus hopelijk gaan ze geen koliek krijgen.
Tijn8 schreef:Bij mij eten ze de korrels ook en vlas trekt veel muizen aan. Daarom ben ik ook over op gehakseld koolzaadstro. Dat neemt wel minder urine op maar het is een zegen om mee te werken. Het wordt niet gegeten en er zitten geen muizen bij.
Fangio schreef:Mijne eten soms ook wel eens een hap equibedding, ik heb het idee dat ze dat doen voor de vezels ofzo. Als het goed uit elkaar gevallen is kan een beetje geen kwaad. De korrels zelf zwellen natuurlijk nog wel op bij vocht dus dat is iets minder ideaal.
Ik maak mijn equibedding altijd aan in de kruiwagen, laat het een nacht staan en gooi het dan de volgende dag in stal, dan is het al mooi uit elkaar gevallen en gaat het prima.