Ik ben op zoek naar advies en/of een (web)winkel waar ik een speelbal kan kopen voor mijn paard om in stal te hangen. Zelf al redelijk wat afgespeurd maar geen succes. Het liefst niet te groot want hij wilt er lekker in kunnen bijten. Stevig/hufterproof want hij heeft er al eens een kapot gebeten . Iemand enig idee waar ik moet zoeken?
Een Jollybal? Die zijn in meerdere ruitershops wel beschikbaar.
lies_sparkle
Berichten: 6331
Geregistreerd: 19-06-11
Geplaatst: 09-04-21 13:31
monsera schreef:
Mss kun je op marktplaats eens kijken naar zo’n stootbal voor boten. Geen idee hoe ze in het echt heten.
Bolfender
superpony
Berichten: 26408
Geregistreerd: 25-02-05
Geplaatst: 09-04-21 13:34
Ligt er ook aan waarvoor je een bal wilt, waar die moet hangen/liggen en wat je paard ermee gaat doen.
Jollybal verschilt per paard wat ze ermee doen, maar een stal is er best klein voor. Je hebt ze in een paar maten. Hier doen ze er weinig mee. Ligt buiten. Gekocht voor een 4jr hengst op stal, maar dat was echt te gevaarlijk in een stal.
We hebben een skippy bal buiten en daar speelt de ruin wel af en toe mee. Maar dat gaat best stevig.
Wil je afleiding als een paard teveel op stal moet staan, kan een voetbal in een net en dan wat hooi, stukjes appel, wortel en ander groen wel een leuke bezigheid zijn.
Ik heb een 3 jarige haflinger die de jolly (nu nog) helemaal geweldig vindt. 1 in de paddock en 1 op stal, elke dag liggen de ballen ergens anders dus hij doet er echt wel wat mee. Vooral lekker in bijten en oppakken vind hij leuk
Ik heb zo'n bal uit de ruitersportzaak, vond hem nog best duur. Eén dag in de stal en hij was zo plat als een pannenkoek. Hier dus niet zo'n beste keuze geweest dus (was bij een paard)