Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Bianca22 schreef:ik ik had dat niet en ben blij dat ik het niet in 1 dag heb gedaan want dat had ik niet gered en dat is zonde van het geld. het viel mee best tegen en het is wel groot zo'n hele combinatie.
!
), dat lijkt me wel nodig of je het nu in 1 dag doet of 2.
). Misschien is het dan makkelijker om het in zo'n twee-daagse cursus te doen. De ANWB organiseert ook speciale cursussen voor rijden met paardentrailers las ik in de autoweek (ja ik lees de autoweek
), misschien is dat een goede voorbereiding (wel een beetje prijzig). Je leert dan niet alleen het rijden met de trailer, maar ook hoe je je paard het best kan vervoeren ( vastzetten, bodem, reistijd etc.) Ik wil die cursus graag gaan doen.

ikke schreef:De gemakkelijkste weg is eerst je C-rijbewijs halen en daarna je C-E. E achter C is namelijk veel simpeler dan E achter B. Dit zit hem vooral in het simpele feit dat de aanhanger precies even breed is als de vrachtwagen.
Het is zeker niet de goedkoopste oplossing, maar als je ooit een paardenwagen wilt kopen, dan kun je ook gewoon een vrachtwagen nemen en hoef je niet te gaan mieren met een kilootje hier en een onsje daar, omdat je anders in de knoei zit. Daarbij kosten vrachtwagens geen biet en betaal je voor een wrak op klein rijbewijs de hoofdprijs.
Bovendien staat het wel stoer op je CV![]()
