Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Taucha schreef:Misschien wel even oppassen de eerste nacht/winderige dag nadat de deken er af gaat, dat de haren nog niet meteen vol lucht zitten en misschien niet volledig isoleren dan.
Heb je een regendeken zonder isolatie die je als tussenfase op kan doen?
Duhelo schreef:Tuurlijk, ik zou wel een beetje in de gaten houden welke temperatuur je hem nu biedt.
Als in, als het -5 is en je hebt een 300 grams opgelegd, is het geen strak plan om hem straks zodra het +1 is weer bloot te zetten.
Dan zou ik toch even een tussenfase van 150 gram opleggen en dan een weekje later als het weer 5-10 graden is weer bloot. (als de temp -5 is met 300 gram en volgende week is het 10 graden kan je uiteraard wel direct bloot gaan.)
Als er nu 150-200 gram op ligt kan het deken wel weer af zodra het snachts boven de 0 blijft. Kies eenn wat zonnige dag uit om het eraf te halen en dan komt het wel goed.