Ik zie geregeld reclame voorbijkomen hierover. Ik ben er wel benieuwd naar. We zitten hier op kleigrond en 's winters wordt het een bende en glijpartij. Misschien eens een pad uittesten en als dat bevalt een stukje paddock?
Yesterday is history, tomorrow is mystery, today's a gift, that's why it's called present!
Ik volg even! Was er vandaag toevallig ook met mama over bezig om misschien een extra pad te maken met deze platen. Ben vooral benieuwd of ze op termijn niet de grond ingestampt worden.
Ik heb nu een pad van rubber matten, maar door het gewicht van de paarden zakken die langzaam dieper.
Ik haal dit topic even boven. Voor een deel van onze track, voor de stal ben ik op zoek naar een tijdelijke verharding. De stal wordt immers nog verplaatst. Zijn er intussen meer mensen die deze platen gebruiken? Ik kwam deze Duitse site tegen, beduidend goedkoper : https://www.paddockplatten.org/kontakt/
@Feuveltje, Dit zijn de zelfde gewoon. Worden hier verkocht als mudcontrol maar zijn eigenlijk IBN platen. Hier kwam ik ook 300euro goedkoper uit als ik via Duitsland zou bestellen.
Ik volg ook. Wilde eerst varkensroosters leggen, maar die dingen wegen zo pokke zwaar. Hier zouden er 2 paden komen en wat platen rond bomen waar hooinetten hangen.
Superdingen. Liggen als een huis, droge voetjes. Ik schrank de platen wel, wat met leggen iets lastiger is, maar deze zomer komen er nog 2 ladingen deze kant uit om de helft van de track vol te leggen.
Ze zijn ook al veelvuldig van pas gekomen toen de auto vastzat in de modder.
zand/leemgrond deels overstromingsgevoelig. Ik heb ze gelegd in de volle modder (ruim enkeldiep en van de -ikverliesmijnlaarzenerin- soort). Voor de schuilstal (met zand) hebben de paarden de roosters zelf opgevuld met zand, het andere deel is nog niet opgevuld, maar het zakt niet weg.
Ik wou ze eerst dit jaar leggen maar omdat er ook nog aan onze stal wordt gebouwd wil ik nog even wachten, eerst vrachtwagentje zand op de Paddock weer
Yesterday is history, tomorrow is mystery, today's a gift, that's why it's called present!
Weet iemand of je deze ook onder de bak kan leggen (deels) en dan er overheen kan rijden/longeren?
Denk het niet, maar dat zou de mogelijkheden wel vergroten qua gebruik.
Die van mij loopt loopgraven aan 1 kant van de bak, daardoor krijg je ook meer modder en kuilen. Ik vermoed dat met deze platen je dat probleem (kuilen/modder) mooi opvangt, alleen verklein ik daarmee de werkbare ruimte in de bak?
Life is short....SMILE while you still have teeth!
Ik heb ze in september gelegd. Super tevreden. Ik heb ze opgevuld met drainagezand.
Als je een dikke laag zand erop brengt dan kun je normaal ook longeren en rijden denk ik. Ik heb maar een dun laagje erop. Ik heb ze besteld bij sagustu en daar staan ze als SAGUSTU-Allround-Reitplatz- und Paddockmatte aus Kunststoff
Yesterday is history, tomorrow is mystery, today's a gift, that's why it's called present!