Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight
Ibbel schreef:Jij denkt dat er schrikdraadapparatuur op de markt is die een kind van een jaar (9 kilo) kan electrocuteren? OK...
Esther schreef:Lijkt me sowieso niet handig om honden tussen paarden en varkens te laten lopen.
Voor mijn honden zou het verboden gebied zijn.
tones schreef:[ [url=m/gEKliw.jpg]Afbeelding[/url] ]
Hier was pup een kilo of 8, die was vooral beledigd van de klap.
superpony schreef:Ze kunnen er niet uit, dus daar maak ik me niet druk om. Ik weet echt zeker dat ze het niet gaan ruiken, want ze zijn vreselijk snel en onstuimig vaak.
Ik maak me druk dat de klap te hard is voor 9kg en niemand kan daar echt antwoord op geven. Ik had laatst echt even flink last van de klap.
_San87_ schreef:Theoretisch zou zo'n klap niet te hard moeten zijn, stroomdraad is zo ontworpen dat het stoten geeft, dus even kort aanraken (wat meestal het geval is) levert normaliter geen schade op. Het wordt pas gevaarlijk wanneer ze vast zouden zitten in het draad. Je hebt wel echt een flink apparaat hangen.
Het zou voor je hondjes dus ook veilig moeten zijn, in zoverre dat ze er geen lichamelijk letsel aan over houden. Wellicht zijn ze wat shaky en wat de weg kwijt, meer niet. Maar ik snap je bezorgdheid, ik vraag me af of de bulletjes die ik ken een klap zouden overleven. Maar ik vraag me ook af hoe ze een wandeling van een half uur overleefd hebben. Dus ja.
miesnaom schreef:Kan je hem niet wat zachter zetten? Ga er vanuit dat de varkens ook met een iets zachtere klap niet opeens denken yes we gaan ontsnappen ofso.
pillow schreef:superpony schreef:Ze kunnen er niet uit, dus daar maak ik me niet druk om. Ik weet echt zeker dat ze het niet gaan ruiken, want ze zijn vreselijk snel en onstuimig vaak.
Ik maak me druk dat de klap te hard is voor 9kg en niemand kan daar echt antwoord op geven. Ik had laatst echt even flink last van de klap.
Ik zei anders wel dat ze er niks van kregen, behalve schrik.