Jippie schreef:Tigger, jij hebt het over de kampioenschappen die jaarlijks op Soestdijk worden gehouden. Volgens mij gaar Lielle gewoon mee met een jacht. Iedere vereniging rijdt eens per week een jacht in het seizoen. Dat is gewoon een groots opgezette terreinrit achter de honden aan die 'jagen' op een slipspoor. De ruiters volgens de honden door een van te voren uitgezet 'parcours' van enkele kilometers.
Nee, ik heb het niet over Soest..
IK heb het ook over een gewone slipjacht
Maar ook die zijn in verschillende niveaus.
Hoe zit dat dan Jippie? Want ik weet het niet.
Wij hebben een minder ervaren jacht-paard en die gaat niet elke keer mee, omdat de ene keer een zwaarder parcours dan de andere.
Misschien dat er dan geen klasse aangegeven wordt, maar wij spreken hier toch echt van een z-jacht en een L-jacht.
Ook omdat wij een keer mee zouden doen als intro... (de groomies op onze eigen paarden)en wij dan een lichtere jacht mee zouden rijden.
Maar goed, zoveel weet ik er nou ook weer niet van..
Soestdijk is naar mijn mening niet te vergelijken met een jacht, aangezien dit meer een military-parcours is en er geen honden mee lopen. Maar wel leuk als afsluiting van de jacht.