Ben ik even met mijn gat in de boter gevallen... ik mag de weide vlak over ons huis gratis gebruiken voor mijn 2 pony's (A pony en mini shet), in ruil dat ik het onderhoud. Zondag verhuizen ze. De eigenaar heeft dat stukje geërfd van haar vader en wil er zelf dus geen werk in steken. Natuurlijk wil ik dat heel graag in ruil doen dan

Nu ben ik van plan met prikpaaltjes te werken en zou graag stroom op de draad op de prikpaaltjes zetten.
Als ik eerlijk moet zijn, ken ik niet veel van schrikdraadapparaten. Vandaar dus enkele vraagjes:
- Welk schrikdraadapparaat (op batterij/accu) zouden jullie aanraden voor een A pony en mini shet? Prijscategorie wel liefst zo laag mogelijk, aangezien het nog steeds een "huurweide" is en ik geen 100'en euro's wil spenderen aan iets dat ik later misschien niet meer kan gebruiken. Ik had zelf iets in gedachten van 100 - 150 euro met batterij? Iets meer wil ik overwegen, maar over de 200 wil ik liever niet gaan. Linkjes zijn zeer zeker welkom!
- Welke attributen heb ik buiten het apparaat nog nodig? Een kabeltje met 2 klemmetjes en een aardingspen heb ik gelezen. Aan welke eisen moeten deze voldoen? Want ik heb reeds gezien dat de aardingspen er in verschillende lengtes e.d. is. Vindt ik deze info op het apparaat zelf of?
Ook las ik iets van een grondkabel. Is dit een noodzakelijk iets?
Even ter info: mijn vriend gaat het installeren en weet wel ongeveer hoe of wat, maar heeft geen kennis van paarden en weet dus niet wat er noodzakelijk is bij een schrikdraadapparaat. Vandaar even een check up, of we in de goede richting zitten en welke apparaten eruit springen

Alvast bedankt!